Regulaminy Promocji Czasowych

Regulamin promocji “Darmowa wysyłka od 199 PLN”

Organizator promocji: Medantlers SC

Okres trwania promocji: od 1.12.2023 do odwołania

Opis promocji:

a. W ramach promocji “Darmowa wysyłka od 199 PLN” klientom składającym zamówienie na produkty oferowane przez Medantlers SC za łączną kwotę równą lub wyższą niż 199 PLN (złotych polskich) przysługuje darmowa wysyłka na terenie Polski przy wykorzystaniu paczkomatu, kuriera, lub kuriera za pobraniem.

b. Promocja dotyczy wszystkich produktów fizycznych dostępnych w ofercie Medantlers SC, bez ograniczeń asortymentowych.

Warunki skorzystania z promocji:

a. Aby skorzystać z darmowej wysyłki, wartość końcowa zamówienia (po uwzględnieniu ewentualnych zniżek i rabatów) musi wynosić co najmniej 199 PLN.

b. Promocja dotyczy wysyłki przy wykorzystaniu paczkomatu, kuriera, lub kuriera za pobraniem na terenie Polski.

Łączenie promocji:

a. Promocja “Darmowa wysyłka od 199 PLN” może być łączona z innymi promocjami oferowanymi przez Medantlers SC, chyba że regulamin innej promocji stanowi inaczej.

Postanowienia końcowe:

a. Medantlers SC zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji “Darmowa wysyłka od 199 PLN” lub jej anulowania w dowolnym momencie, bez wcześniejszego powiadomienia klientów.

b. Udział w promocji jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

c. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy prawa polskiego.

Kontakt:

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących promocji, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta Medantlers SC pod numerem telefonu 883460662 lub mailowo biuro@medantlers.pl

 

Regulamin Promocji “Kup więcej, płać mniej!”

Organizator promocji: Medantlers SC

Okres trwania promocji: Promocja obowiązuje od 3 marca 2024 roku od godziny 00:00 do 10 marca 2024 roku do godziny 23:59.

Zasady promocji:

a. Promocja dotyczy wybranych produktów: Biała koszulka damska z haftem “Serce”, Czarna koszulka damska z haftem “Serce”, Czarna koszulka damska z haftem “Women in Medicine” oferowanych w cenie 120 PLN za sztukę, zwanych dalej produktem promocyjnym.

b. W ramach promocji, przy zakupie produktu promocyjnego, klient otrzymuje 30% zniżki na kolejny, najtańszy produkt  zakupiony w ramach tego samego zamówienia.

Przykłady zastosowania promocji:

    • Przy zakupie jednego produktu promocyjnego i jednego innego produktu o niższej cenie niż 120 PLN, klient otrzymuje 30% zniżki na produkt o niższej cenie.
    • Przy zakupie dwóch produktów promocyjnych i jednego innego produktu o niższej cenie niż 120 PLN, klient otrzymuje 30% zniżki na jeden produkt promocyjny oraz na produkt o niższej cenie niż 120 PLN.
    • Przy zakupie jednego produktu promocyjnego i dwóch, innych produktów o cenie niższej niż 120 PLN, klient otrzymuje 30% zniżki tylko na jeden produkt o cenie niższej niż 120 PLN.
    • Przy zakupie jednego produktu promocyjnego i jednego innego produktu o wyższej cenie niż 120PLN, klient otrzymuje zniżkę 30% na produkt promocyjny.

Łączenie promocji:

a. Promocja może łączyć się z innymi promocjami oferowanymi przez Medantlers SC w okresie trwania promocji, o ile nie zaznaczono inaczej w warunkach innych promocji.

Ograniczenia:

a. Promocja nie obejmuje kosztów dostawy, chyba, że zamówienie kwalifikuje się do darmowej wysyłki wynikającej z wartości koszyka większej niż 199 PLN.

b. Zniżka jest naliczana automatycznie przy kasie podczas finalizacji zamówienia.

c. W przypadku zwrotu któregokolwiek z produktów zakupionych w ramach promocji, które skorzystały ze zniżki, zwrotowi podlega kwota po odjęciu wartości zniżki.

Postanowienia końcowe:

a. Medantlers SC zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji lub jej anulowania w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia.

b. Udział w promocji jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

c. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy prawa polskiego.

Kontakt:

W razie pytań dotyczących promocji, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta Medantlers SC pod numerem telefonu 883460662 lub mailowo biuro@medantlers.pl.

10%

zniżki od zespołu Doktora Jelenia specjalnie dla Ciebie 🎁

Zapisz się, żeby dostać rabat na pierwsze zakupy oraz otrzymywać w przyszłości informacje o nowych produktach i promocjach!

Nie będziemy wysyłać spamu! Przeczytaj naszą Politykę prywatności, żeby dowiedzieć się, co będziesz od nas otrzymywać.

🚨Darmowa wysyłka od 199 PLN🚨

KURIER | PACZKOMATY | ZA POBRANIEM

Shopping Cart
Dołącz do listy Podaj swój adres E-Mail, a my damy znać, jak tylko produkt będzie z powrotem dostępny